Nestlingue pro vás

Připomeňte si atmosféru Nestlingue i doma.

 

Martin Wilczek Photography

GALERIE FOTOGRAFIÍ 

 

 

 

Martin Wilczek je již mnoho let dvorním fotografem NestLingue. Je autorem všech fotografií v interiéru školky, na webových stránkách a v galeriích. 

Martinovy krásné fotografie mohou zdobit i vaše prostory. Vybírat lze z motivů květin, přírody a krajin, zvířat,  abstraktních fotografií a předmětů a objektů mechanické krásy.

"Mám velkou vášeň pro krásu světa, pro jeho obyvatele, pro krajinu, světlo a tmu, pro věci všední, stejně jako pro ty neobyčejné. V mých fotografiích se spojuji s tím, co je v každé věci a bytosti věčné, s její duší. Ze zkušenosti vím, že fotografování tohoto typu posiluje dětem sebevědomí a pomáhá jim vytvořit si pozitivní obraz o sobě samých. Přirozeně se jim tak potvrzuje jejich základní pocit, že jsou krásnými bytosmi, hodnými pozornosti a lásky."

 

Michal Blahovec

GALERIE OBRAZŮ

 

 

 

Michal Blahovec je autorem krásných a nevšedních obrazů. Rád poukazuje na vše, co je na světě krásné a probouzí touhu k tvoření u dětí z NestLingue, i dospělých, kteří projeví zájem.  

Rád vidím, když jsou lidé veselí a šťastní, mohou projevovat svojí kreativitu a cítit se úžasní.“

Michalovy obrazy lze zakoupit a více o něm se dozvědět ZDE.

 

MARTINA CHMELOVÁ

GALERIE šperků

 

Martina Chmelová je autorkou krásných a originálních šperků. Na klinice umělé reprodukce pomáhá rodičům k vytouženému miminku. Jelikož se ve své práci setkává s velkým množstvím bolesti, rozhodla se přetvořit ji v krásu a ponořila se do jemného světa výroby šperků. 

Přála bych si, aby mé šperky hladily ženy na duši a podpořily jejich důvěru v sebe.“

Kontakt na Martinu můžete nalést ZDE.

 
P1160788.JPG